Поиск по дате:

27 Сентября
сентября 2023
ПВСЧПСВ
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Точка зрения

Точка зрения: Чому подавати до суду на друзів - погана ідея? - юрист про зерновий конфлікт ... Чому подавати до суду на друзів - погана ідея? - юрист про зерновий конфлікт України та Польщі

Конфлікт між Україною та Польщею навколо зерна набув значного резонансу не тільки серед українців, а й у світовій спільноті.

Точка зрения: Екстрадиція чи депортація? Чого чекати українським чоловікам за кордоном – ду... Екстрадиція чи депортація? Чого чекати українським чоловікам за кордоном – думка адвоката

Чи можлива процедура екстрадиції, враховуючи величезну кількість наших за кордоном? Наскільки виваженим є це рішення з боку української влади?

Точка зрения: Олександр Рябець: «Посилення покарання не переможе злочинність, якщо справи н... Олександр Рябець: «Посилення покарання не переможе злочинність, якщо справи не розслідуються»

Нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що ініціює законопроект про прирівняння корупції до державної зради на період воєнного&n

Точка зрения: Олександр Рябець: «Підвищення зарплат для працівників апаратів судів: чи на ч... Олександр Рябець: «Підвищення зарплат для працівників апаратів судів: чи на часі?»

Проблема низьких заробітних плат для працівників апаратів судів – не нова і сьогодні набирає ще більшого розголосу

Точка зрения: Михайло Поживанов: Як збалансувати відповідність вимогам МВФ з необхідністю п... Михайло Поживанов: Як збалансувати відповідність вимогам МВФ з необхідністю підтримати власне підприємництво?

Михайло Поживанов – відомий політик та громадський діяч, депутат Верховної Ради чотирьох скликань – стурбований перспективою повернення до довоєнного оподаткува

Точка зрения: Вадим Шкаровский: «Громадам нужно думать, на что жить, а не какими флагами ра... Вадим Шкаровский: «Громадам нужно думать, на что жить, а не какими флагами размахивать»

Реформа децентрализации в Украине стартовала еще в 2014 году, но только в последние несколько лет мы смогли увидеть ее в действии. Главная задача изменений закл

Новости: Светлана Фабрикант: «Предпринимаем меры для избежания социального взрыва в Од... Светлана Фабрикант: «Предпринимаем меры для избежания социального взрыва в Одесской области»

В начале следующего года в Одесском регионе может наступить коллапс в сфере социальных выплат и, как следствие, – взрыв негодования в обществе.

Новости: «Помимо буквы закона, на выборах должен быть «дух» закона», - Игорь Коваль «Помимо буквы закона, на выборах должен быть «дух» закона», - Игорь Коваль

Бывший ректор ОНУ имени И.И. Мечникова Игорь Коваль подтвердил слухи о возможном назначении на должность временного ректора университета Светланы Осауленко.