Поиск по дате:

02 Марта
марта 2024
ПВСЧПСВ
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Точка зрения

Одесу знову сколихнула новина про черговий напад ТЦК на громадянина. Сьогодні у мережі зʼявилося відео, як представники військкомату вибили скло в авто чоловіка. У машині знаходилась дитина. Проти насильницької мобілізації висловився депутат Одеської облради, військовий Андрій Бабенко.

- Сьогодні знову хочу підняти тему насильницької мобілізації, що все більше набирає обертів в Одесі. Мабуть кожен вже побачив відео, як представники ТЦК у супроводі нацгвардійців буквально здійснили напад на громадянина, вибивши скло в його авто.

Усіх деталей, на жаль, поки невідомо, коментарів від військового керівництва щодо цього кричущого випадку ми не почули. Однак мені є що сказати з цього приводу як депутату, військовому та патріоту своєї країни.

Від самого початку повномасштабного вторгнення Україна дійсно потребує мобілізації, підтримки армії та всього народу. Але чи так має проходити мобілізація до лав ЗСУ? Насиллям, залякуванням населення? Однозначно НІ!

Дії військоматів, що спрямовані на насильницьку мобілізацію, не можуть бути схвалені жодним з нас. Мобілізація, безумовно, є важливою складовою національної безпеки та оборони, але вона повинна здійснюватися з повагою до прав та свобод кожного громадянина нашої держави.

Цивілізована мобілізація передбачає прозорий процес, забезпечення правових гарантій для тих, кого вона стосується, і повагу до особистої гідності. Останні події доводять, що ці принципи грубо порушуються.

Я закликаю військові органи до перегляду своїх підходів та переорієнтації на більш гуманний, прозорий та відповідальний метод мобілізації. Наше суспільство повинно базуватись на основі принципів справедливості, рівності та захисту прав людини. Мобілізація - не лише необхідний захід для захисту країни, але й символ нашої здатності до демократичного та гуманного управління державою. Слава Україні! Тримаймося!", - заявив Бабенко.

Канал Андрія Бабенко в телеграм