За минулий тиждень у міських медзакладах Одеси народилися 108 маленьких українців. Це на 10 дітей більше, ніж попереднього тижня, повідомляє пресслужба міськради.
Протягом останнього тижня серед немовлят спостерігався гендерний паритет - населення Одеси поповнили 54 хлопчики та 54 дівчинки.
Найбільша кількість новонароджени...