За минулий тиждень у міських медзакладах Одеси народилися 108 маленьких українців. Це на 10 дітей більше, ніж попереднього тижня, повідомляє пресслужба міськради.
Протягом останнього тижня серед немовлят спостерігався гендерний паритет - населення Одеси поповнили 54 хлопчики та 54 дівчинки.
Найбільша кількість новонароджених за минулий тиждень побачила світ у філії “Пологовий будинок № 1” МКЛ № 11 - 49 малюків.