Поиск по дате:

29 Июля
июля 2021
ПВСЧПСВ
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Жизнь на пенсии

Я отримую пенсію через банк. Працюю, тому пенсійні кошти з банківського рахунку не знімав. Нещодавно надійшло повідомлення від Пенсійного фонду, що виплату моєї пенсії буде переведено на пошту. Поясніть, будь ласка, у чому причина, чи правомірні дії Фонду?

Виплата пенсій через банківські установи регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їхні поточні рахунки в банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596 (зі змінами).

Пунктом 16 Порядку передбачено, що якщо суми пенсій та грошової допомоги одержують за довіреністю більше як один рік або не знімають із поточного рахунку більше як один рік, уповноважений банк зобов’язаний повідомити про це відповідний орган Пенсійного фонду не пізніше 28 числа місяця, у якому виникли такі обставини, а одержувач пенсії — подати нову заяву до органу Пенсійного фонду.

У разі невиконання одержувачем пенсії ¬цієї умови орган Пенсійного фонду припиняє перерахування пенсії на поточний рахунок у визначену одержувачем установу банку і здійснює виплату через національного оператора поштового зв’язку за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в установленому порядку.

Тому пенсіонер після надходження повідомлення від Пенсійного фонду має подати заяву про поновлення виплати коштів через банк. Заяву можна подати до сервісного центру Фонду або залишити в банку, у якому пенсіонер виявив бажання одержувати пенсію. Отже, дії органу Пенсійного фонду України правомірні.

Последние комментарии

Оцените статью:
  1. Опубликовать комментарий как Гость.

Оставить комментарий:

Оцените статью:
Вложения (0 / 3)
Поделитесь своим местоположением
Здесь не опубликовано еще ни одного комментария