Поиск по дате:

13 Июня
июня 2024
ПВСЧПСВ
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Влиятельные одесситы

Серед лауреатів рейтингу «Хто наближає перемогу: 100 впливових одеситів»  цього року є директорка Одеської обласної філармонії ім. Давида Ойстраха, заслужений працівник культури України  Галина Зіцер. Так було і минулоріч, і це закономірно, адже керований нею колектив з самого початку повномасштабної війни активно діє на культурному фронті.

Артисти Одеської філармонії, починаючи з січня і до листопада 2023 року,  вже дали десятки благодійних концертів на підтримку наших захисників – військових ЗСУ, а також жителів Одеси і вимушених тимчасових переселенців.

У Всесвітньому клубі одеситів було проведено 9 концертів (зібрані благодійні внески йдуть на закупівлю медикаментів для військових та заходи для дітей біженців); по п’ять концертів – в Одеському державному університеті внутрішніх справ та Всеукраїнському центрі болгарської культури; в Одеському Будинку-музеї ім. М.К. Реріха – 4 концерти; Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка – 6 та Одеській  бібліотеці № 2 ім. К. Паустовського – 15 концертів.

А особливо масштабна співпраця філармонії – з 59-м Будинком офіцерів Командування Військово-Морських Сил ЗСУ. У рамках започаткованої цим закладом акції «Підтримай своїх» відбулося 36 концертів на різних міських майданчиках: сквер ім. Академіка Корольова, Міський сад (ротонда), Центральний парк культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка («Мушля»), парк Перемоги, парк ім. Горького, Кримський бульвар.

За проведення благодійних тематичних концертів на різних майданчиках Одеси для містян і тимчасових переселенців філармонія отримала подяку Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

– Я завжди знала, що наш філармонійний колектив – це велика  дружна сім’я, – говорить Галина Борисівна. – Але навіть мене вразило, як наші артисти і працівники різних служб згуртувалися у ці трагічні для країни дні. Кожен прагне зробити свій, бодай невеличкий внесок у перемогу, самовіддано працюючи на культурному фронті. Наші артисти з радістю беруть участь у благодійних концертах. Вони щасливі, коли виступають перед військовими і чують їх щедрі аплодисменти, коли їм вдається своїм мистецтвом розрадити людей, що постраждали від війни… А до того ж філармонія продовжує працювати у своєму залі, даючи концерти за участю як солістів, так і ансамблів, камерного оркестру. Глядачі з радістю відгукуються на запрошення, адже сьогодні всі потребують психологічної підтримки, а що може краще підняти дух і зміцнити віру у перемогу, як не музика, та ще й у високопрофесійному виконанні!

До слова: Про мистецькі проєкти Одеської обласної філармонії можна дізнатися на сторінці установи у Телеграм-каналі. Долучайтеся!