Поиск по дате:

25 Мая
мая 2020
ПВСЧПСВ
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Обзор друзей

Свій будинок – це мрія багатьох українців. Та попри ейфорію, що захоплює людину перед придбанням власної нерухомості, не можна забувати про певні небезпеки, що супроводжують угоду. 

Свій будинок – це мрія багатьох українців. Та попри ейфорію, що захоплює людину перед придбанням власної нерухомості, не можна забувати про певні небезпеки, що супроводжують угоду. Часто після передачі грошей виявляється, що з'являється законний спадкоємець або спливають інші дрібниці, що призводять до додаткових витрат. Тому до пошуку та вибору будинку потрібно підійти відповідальна, вивчивши технічні та юридичні сторони житлового об'єкта.

Особливості будівлі з цегли

На думку експертів, найбільш надійним та практичним матеріалом є цегла. Його використовують в житловому будівництві вже протягом декількох тисяч років. Хоча з'являються більш сучасні матеріали, але вони як раніше не можуть змагатися з міцністю та довговічністю цегли.

Якщо вам сподобалася цегляна споруда важливо уточнити рік її будівництва. Незважаючи що будівельний матеріал довговічний та практичний в зведенні будинку можуть допускатися помилки. Тому важливо розбиратися в основних перевагах та недоліках цегляних будівель.

Серед позитивних моментів варто виділити:

 • Максимальний експлуатаційний ресурс. Цегляні будинки можуть простояти півтора століття.
 • Високі показники міцності. Цегла здатна витримати навантаження більше центнера на кожен квадратний сантиметр площі.
 • Екологічна чистота. Це природний матеріал, в будинку з якого можуть проживати люди з різними алергічними захворюваннями.
 • Стійкість до зовнішніх чинників. Ніякі вітру, дощі та снігопади не можуть привести до руйнування цегляної кладки.
 • Стійкість до вогню. Матеріал абсолютно негорючий та не руйнується під впливом високих температур.

Однак не варто забувати про зворотний бік медалі:

 • Висока вартість на відміну від інших будівельних матеріалів.
 • Необхідність використання додаткового утеплення стін.
 • Здатність вбирати вологу.
 • Тривалий час обігріву сильно остиглого приміщення.

Крім усього іншого для зведення цегляної стіни необхідна міцна основа. Тому важливо закласти міцний та надійний фундамент.

Особливості будинку з блоків газобетону

Під газобетоном на увазі мають порівняно новий варіант будматеріалів з пористою структурою. Навіть з огляду на його новизну він користується великою популярністю серед вітчизняних будівельників. До основних переваг газоблоків можна віднести:

 • Доступна вартість в порівнянні з цеглою.
 • Висока енергоефективність завдяки пористої структури.
 • Точна геометрична форма кожного окремого блоку.
 • Матеріал не запалюється під дією високих температур.
 • Порівняно невелика маса при великих габаритах.
 • Розмір одного газоблоку становить за обсягом 12 цеглин.

Розглядаючи негативні якості матеріалу варто виділити:

 • Низькі показники міцності.
 • Необхідність міцної основи для зведення стін.
 • У разі усадки фундаменту можлива поява тріщин на газоблоках.
 • Матеріал як губка вбирає вологу тому необхідна зовнішня ізоляція.
 • Необхідність використання спеціальних кріпильних елементів.

Де знайти будинок своєї мрії?

Якщо ви розгубилися, де купити будинок біля Вінниці то на допомогу прийде сайт DOM.RIA. Тут пошуки обов'язково увінчаються успіхом, особливо якщо використовувати перевірені оголошення. З огляду на те, що на кожен об'єкт особисто виїжджає фахівець сайту для фіксації його стану панорамною камерою та перевірки документів покупцеві не варто переживати про безпеку угоди. Варто відзначити програму перевірених пропозицій, доступну кожному українцю. Сайту DOM.RIA вдалося стати №1 серед конкурентів у сфері нерухомого майна завдяки актуальної інформації що постійно оновлюється.

Корисні рекомендації

Природно що якщо вибрати відповідне оголошення в інтернеті – це великий крок, що наближає мрію про власний будинок. Але крім цього важливо перевірити технічний стан вподобаного будинку. Виявлення будь-яких дефектів на стінах або в фундаменті має змусити замислитися над тим, що незабаром має бути ремонт та не факт, що він буде дешевим.

Обов'язково обстежте будову як зовні, так зсередини. Якщо будинок оброблений сайдингом дізнайтеся причину такого декоративного оздоблення. Часто продавці явні дефекти стін приховують під пластиковими панелями. Переконайтеся, що вхідні та міжкімнатні двері, а також вікна працюють нормально. Якщо всередині склопакетів спостерігається волога значить у будинку проблеми з теплоізоляцією.

Останній та не менш важливий етап перед покупкою нерухомості – це перевірка всієї наявної документації. Якщо у продавця немає будь-якого правовстановлюючого документа або родичі, прописані в будинку не згодні на продаж, то від угоди до моменту залагодження всіх супутніх питань краще відмовитися. А в іншому довіряйте власній інтуїції та перевіряйте все що можна перевірити, щоб великі фінансові вкладення виявилися виправданими.

Последние комментарии

Оцените статью:
 1. Опубликовать комментарий как Гость.

Оставить комментарий:

Оцените статью:
Вложения (0 / 3)
Поделитесь своим местоположением
Здесь не опубликовано еще ни одного комментария