Поиск по дате:

05 Декабря
декабря 2021
ПВСЧПСВ
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Обзор друзей

Страховка ОСАГО в 2019 році є обов’язковою для всіх власників транспортних засобів, і зробити автомобільне страхування повинен кожен. Але як знайти дійсно перевірену агенцію і скільки грошей треба заплатити? Щоб не потрапити до лап аферистів, відкрити поліс і не отримати штраф, варто знати все про ОСАГО через сайт https://avtocivilka.net.ua/uk/.

Вартість полісу цивільної відповідальності

https://avto.informator.ua/wp-content/uploads/2019/01/1481288169-3315.jpg

Вартість полісу цивільної відповідальності може змінюватись, в залежності від багатьох факторів. «Базова сума», яку треба віддати за документ, становить 180 грн. Проте враховуються деякі фактори:

  • Місце реєстрації авто – у великих містах доведеться віддати більше, адже коефіцієнт становить 3,5. У невеличких містечках, населення яких не перебільшує 100.000 людей, сума множиться на 1.0.
  • Вид ТЗ і об’єм двигуна – при отриманні полісу враховується також і кількість місць (автобус), і вантажопідйомність.
  • Якщо ви працюєте на машині (наприклад, у службі таксі), вартість полісу буде збільшуватись.
  • Термін страховки – ви можете придбати документ, який діє від 15 діб до 1 року. Чим більше термін, тим вигідніше.

Уважно читайте умови контакту, який ви підписуєте. Зверніть увагу на страхові випадки, у яких дійсно можна отримати компенсацію.

Скільки коштує застрахувати автомобіль сьогодні

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9Z5HmSFFfcfAmyDeB7U0p6bMGZ2GBTh2FSEB5dgneHYH1QtUi

Тільки агент може сказали, скільки коштує застрахувати автомобіль. Звичайно, на деяких сайтах можна знайти калькулятори, проте остаточна сума вказується в контракті. Також діють знижки до 50% для наступних громадян:

  • Пенсіонерів.
  • Інвалідів I та II груп.
  • Учасників бойових дій (в тому числі АТО).
  • Людей, які постраждали внаслідок чорнобильської аварії (I та II категорії).

Щоб дізнатись більше про знижку, читайте інформацію страховика. Агент дасть відповідь на всі запитання і допоможе оформити ОСАГО.

Чи можна розрахувати вартість автоцивілки онлайн

https://i.ytimg.com/vi/5bE4gX1tpvM/maxresdefault.jpg

Деякі агентства дають можливість отримати ОСАГО онлайн. Все, що потрібно – вказати персональні дані, заповнити анкету и заплатити карткою. Система дозволить автоматично розрахувати вартість автоцивілки.

Деякі водії не завжди довіряють онлайн-системам і звертаються безпосередньо до працівників компаній. Проте документ, отриманий через сайт, має таку ж силу, як і поліс від агента. Ви можете роздрукувати ОСАГО. Співробітники поліції, а також деяких правоохоронних органів, перевіряють саме номер договору, тому форма документу не має значення. Чи можна оформити заявку онлайн, можна прочитати на нашому сайті і сайті Національної поліції.

Щоб забезпечити надійність, безпеку і не переплачувати, варто звертатись лише до перевірених страховиків. Ви зможете відчути себе на дорозі впевнено і отримати компенсацію, маючи діючий поліс автостраховки.