Одеські поліцейські повідомили про підозру утриманцю СІЗО, повідомляє пресслужба ГУНП.
За даними слідства, наприкінці травня в камерному приміщенні режимного корпусу Одеського слідчого ізолятора 45-річний утриманець із судимостями за крадіжку, грабіж та розбій, який на той момент був підозрюваним у черговому розбійному нападі, почав знущатися над новоприбулим 50-річним співкамерником.
Фігурант навмисно розпочав конфлікт, після чого принижував та бив новачка, змушував ставати навколішки та приносити в зубах капці, фіксуючи все на відео.
Зібравши достатню кількість доказів, слідчі повідомили 45-річному чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України. За цей злочин фігуранту загрожує до 6-ти років ув’язнення.