Сьогодні, 24 червня, медики повідомили правоохоронцям про госпіталізацію 10-річного хлопчика, який випав із вікна квартири, розташованої на третьому поверсі в одній із багатоповерхівок у Пересипському районі, повідомляє пресслужба ГУНП.
Попередньо поліцейські встановили, що дитина, сидячи на підвіконні біля відчиненого вікна, сперлася на москітну сітку і випала разом із нею. Потерпілий зазнав різних тілесних ушкоджень, наразі він перебуває в лікарні, медики надають йому необхідну допомогу.
Родина, в якій виховується хлопчик, у поле зору правоохоронців не потрапляла та на обліках у соціальних службах не перебувала.
На місці події працюють співробітники територіального відділу поліції. Після встановлення всіх обставин, їй буде надано правову кваліфікацію.