Поиск по дате:

28 Мая

Жизнь на пенсии

Чи потрібно переоформлювати документи на будинок, якщо вулицю, на якій він знаходиться, в рамках закону про декомунізацію перейменували. Чи вважатимуться вони без переоформлення дійсними, адже адреса тепер інша.

Документи залишатимуться дійсними. Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів у зв’язку з перейменуванням вулиць ( провулків), на яких знаходиться будинок. Тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документу.

Разом з тим власникам рекомендують звернутися до міської ради і отримати витяг з рішення сесії про перейменування вулиці (провулку). Цей витяг необхідно покласти до папки з правовстановлюючими документами на будинок.

Він знадобиться у разі здійснення нотаріальних дій з нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо), тоді необхідно буде переоформити документи.

Витяг буде підтвердженням, що раніше ваша вулиця називалась саме так, як зазначено у документах. А нотаріус зможе видати вже новий правовстановлюючий документ з новою назвою вулиці. В будь-якому випадку, якщо ви навіть не збираєтесь переоформлювати документи зараз чи пізніше, витяг варто взяти.