Незважаючи на велике зростання моди на квартири-студії, де в єдину кімнату поміщається спальня і вітальня (які, по суті, є єдиним широким диваном), більшість власників міських квартир віддають перевагу окремим спальням. Тут можна надійно замкнутися від дітей і інших люблячих членів родини, а також поставити ліжко з супер зручним ортопедичним матрацом. І, лежачи на ньому в суботній вечір, так хочеться подивитися цікавий фільм... Але куди помістити телевізор, якщо метраж спальні — всього 8 або 10 метрів?
Ідеальна ширина екрану
У наш час як? Були б гроші, і можна купити телевізор хоч на всю стіну... Втім, для маленького приміщення краще такий не брати — на занадто великому екрані зображення виглядатиме зернисто. Ширину діагоналі варто добирати за формулою: 1:3, де 1 — це відстань до екрану. Тобто, якщо від вас до екрану 2,5 метра, то ідеальна діагональ телевізора — 83 сантиметри, тобто близько 33 дюймів (адже дюйм — це 2,5 см).
Звісно, лікарі не схвалюють такого захоплення технікою в спальні. Працівники поліклінік стверджують, що це приміщення створене виключно для сну... Але добрі поради медиків розбиваються об життєві реалії, у яких більшість родин мешкає в 2-кімнатних квартирах, причому одну кімнату займають діти господарів або старенькі батьки. От і виходить, що виділити окреме місце під релакс або гейм-зону просто ніде, тому люди розміщують плаский телевізор навпроти ліжка... І залишаються дуже задоволеними цим!
Як і куди розмістити цю техніку?
-
На стіну. Варіант для дуже обмеженого простору, куди навіть тумбу не помістити... Але не варто забувати: телевізор має провід, який потрібно буде заховати. Як варіант, його можна помістити в саму стіну під час ремонту (для цього її слід проштробити), сховати за зовнішнім декором...
-
На тумбочку або нішу в модульному гарнітурі. У такому розташуванні є суттєвий недолік — телевізор може стояти надто низько.
-
За допомогою кронштейну. Моделей таких кронштейнів є багато, так що ви зможете легко купити варіант як для великого екрану, так і для маленької моделі телевізора. У даного розміщення є маса переваг: підходить для дуже обмеженого простору, техніку можна повісити не тільки на стіні, а й у кутку чи на стелі.
-
У закритій ніші. Вважаєте, що телевізор — не найкраща окраса? Його можна заховати в стіні, закривши шторами або декоративною панеллю. Єдине “але”: ніша мусить бути досить широкою і глибокою для того, щоб працююча техніка в ній “дихала”.
Останнє — залишилося вибрати модель за характеристиками (наприклад, на сайті компанії Експерт 24, де моделі розглядаються дуже широко — наявність Смарт-ТВ, підсвітки, сабвуфера, ігрових входів...).