Поиск по дате:

23 Апреля
апреля 2024
ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Обзор друзей

Торгівля на біржі — це продаж та купівля різних активів. Криптовалюта є одним з фінансових активів, що використовують для торгівлі та інвестування. Обидва методи потрібні для отримання прибутку. Торговельні операції можуть приносити дохід швидше, а інвестиції — це довгострокові стратегії збереження капіталу з додатковим прибутком.

Трейдинг — торгівля на біржі, що здійснюється за визначеними правилами та стратегіями. Стати трейдером цілком реально, тим паче, що такі великі криптобіржі як Binance надають безкоштовні навчальні матеріали. Також є можливість участі в програмі копітрейдингу. Новачки можуть зареєструватися на біржі та купити свої перші цифрові активи, дізнавшись курс тезеру на сьогодні. Спершу можна обрати провідного трейдера, а краще кількох, та копіювати їхні угоди, як передбачено програмою копітрейдингу. Поступово вдасться перейти до самостійної торгівлі, паралельно вивчаючи крипторинок та набуваючи досвіду.

Поради для початківців у крипті

Торгова стратегія — це план дій, де потрібно визначитися, яким конкретним активом буде здійснюватися торгівля, та де будуть точки входу й виходу. Новачкам потрібно пам’ятати про таке:

  • вкладати потрібно невелику суму, яку некритично втратити;
  • краще купувати декілька різних криптовалют;
  • для довгострокового інвестування обирайте перевірені та перспективні цифрові активи;
  • на початкових етапах доречно використовувати стратегію денної торгівлі, період входу/виходу якої складає 24 години.

Щоб стартувати криптоторгівлю, потрібен основний капітал. Це повинні бути не останні гроші, а заощадження, якими можна ризикнути. Торгівля біржовими активами — доволі складна справа, тому починати треба з невеликих сум. Важливо врахувати і психологічний момент: вкладання останніх грошей викликає велике занепокоєння, а значить емоції будуть заважати приймати раціональні рішення. Краще, щоб трейдинг та інвестування були допоміжним засобом заробітку, а не основним.

Стратегії для новачків

Початок торгівлі криптовалютами починається з конвертування своїх фіатних коштів у цифрові активи. Придбати крипту можна на криптобіржі. Які можливості відкриваються перед власником криптовалюти:

  • спотова торгівля, де можна обміняти одні коїни на інші;
  • маржинальна, де використовують кредитне плече, збільшуючи доступ до капіталу;
  • денна торгівля з входом і виходом із позицій протягом доби;
  • свінг трейдинг з придбанням недооціненого активу, чия ціна точно зросте згідно з трендами;
  • позиційна, де актив утримується довгий період з метою зростання вартості;
  • скальпінг з уловлювань невеликих коливань ціни, потребує певного досвіду.

Новачків можуть зацікавити не тільки стратегії торгівлі, а й отримання пасивного доходу. Мова йде про стейкінг — зберігання (блокування) визначеної кількості віртуальних монет на власному електронному гаманці для забезпечення нормальної роботи блокчейну. Або надання своїх активів у кредит біржі, що теж принесе пасивний прибуток.

Чек-лист для початківця крипто трейдера

Отож, якщо вирішили спробувати себе у ролі криптотрейдера, то починати потрібно з вивчення теорії. Опануйте найнеобхідніші терміни трейдингу, вивчить перелік криптовалют. Далі потрібно провести конвертацію грошей у цифрові монети. Це легко зробити на платформі Binance. Торгувати потрібно на споті — фінансовому маркеті, де все відбувається в режимі реального часу. Тут представлені торговельні пари: монети для купівлі та продажу. Новачки можуть скористатися ордерами, щоб система автоматично діяла за обраною схемою.

Правильний вибір цифрового активу та стратегії трейдингу дозволить досягти ефективних результатів. Торгівля криптовалютами та інвестування в цифрові активи стане додатковим джерелом прибутку.