Поиск по дате:

24 Ноября
ноября 2024
ПВСЧПСВ
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Обзор друзей

Напевно кожна людина погодиться, що відпочинок - це дуже важлива складова нашого життя, адже без гарного відпочинку людська продуктивність знижується, й частіше за все ми даємо відпочити собі і своєму організму вночі коли спимо. Якість сну, безпосередньо, залежить від того, де і як ми спимо. Наші ортопеди вже давно довели важливість правильно підібраного матраца, натуральну складову тканин, та сприятливе навколишнє середовище. Мається на увазі температурний режим: у кімнаті, де Ви відпочиваєте не має бути дуже жарко чи холодно, оптимальна температура - 19-20 градусів.

Однак, багато хто забуває про важливість правильно підібраного й іншого атрибута - ковдри. Адже, якщо Вам буде занадто холодно або навпаки жарко, Ви не зможете відпочити і прокинетеся, швидше за все, в не бадьорому дусі. Якісна ковдра може бути придбана в магазині "Ярослав". Ця компанія - лідер в Україні по виробництву текстилю, якість якого перевірено роками.

Для того, щоб вибрати відповідну ковдру відповідно до сезону, слід перш за все дивитися на щільність її наповнення.

Вираховується щільність ковдри в кількості грамів на квадратний метр ковдри. Поділяють за кількістю наповнювача ковдри на такі види:

  • 420 грамів на квадратний метр. Такі ковдри найкраще підійдуть для дуже холодних зимових ночей чи справжнім мерзлякам.
  • 300-350 – це стандартна тепла ковдра, яка буде комфортна в осінньо-зимову прохолоду.
  • 220-280 – полегшена ковдра, що підійде для теплого періоду року.
  • 200-220 – це самий відповідний варіант для літа, тому що ця ковдра дуже легка.

Щодо різновидів наповнювачів слід виділити найпопулярніші види: пухові, вовняні та синтетичні.

Найпопулярнішими з пухових можна назвати ковдри з наповненням з гусячого або качиного пера. Це перевірені часом наповнювачі, які надійно зігрівали в усі холодні часи. Складність полягала в догляді за такою ковдрою: перо дуже добре вбирає вологу і відповідно - дуже швидко відволожується. І звичайно ж найголовніший мінус полягає в тому, що такий наповнювач -це найулюбленіше середовище для життєдіяльності кліщів.

Одним з інших варіантів є вовняна ковдра. Вже давно існує думка про її оздоровчий ефект. Ці ковдри дуже теплі і бувають з вовни верблюда, вівці або мериноса. Великою перевагою таких ковдр є їх теплообмін - під ними неможливо спітніти. Але як і в пухових, в них живуть кліщі, тому вони не підійдуть людям, що мають алергію.

Якщо Вам потрібна ковдра, яка не примхлива в догляді, а також не викликає алергічних реакцій, то Вам підійдуть синтетичні ковдри. Синтетика зараз не така, як була раніше. Такі ковдри мають тривалий термін служби, не токсичні і безпечні, прекрасно зберігають тепло, прості в обслуговуванні (можна навіть прати), легко відновлюють форму і об'єм. Та що й саме найважливіше - в наповнювачі не заводяться пилові кліщі.