Поиск по дате:

24 Мая
мая 2024
ПВСЧПСВ
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Новости

Автори ініціативи "Kick Russia out of the UN" наполягають на тому, що Росія не є ні членом Ради Безпеки, ні ООН взагалі, адже вона не пройшла процедуру вступу до організації згідно зі статтею 4 її Статуту. Вони створили відповідну петицію, яка вже набрала понад 200 тисяч підписів.

Петиція розміщена на платформі Change.org, де набирає популярності, щогодини збільшуючи кількість підписантів. До 300 голосів, необхідних для розгляду петиції, залишилося кілька кроків.

"Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН. Вигнати Росію з ООН і Радбезу! Право на вето – не може бути правом на вбивство!" – наголошують автори петиції.

Ініціативна група вимагає від ООН надати документи, на підставі яких РФ вважають членом Ради Безпеки ООН та самої Організації. Адже у чинному Статуті ООН серед членів організації значиться Радянський Союз як держава, що все ще існує. А про Росію там немає жодного слова.

РФ вважає себе єдиною правонаступницею колишнього СРСР, однак це не закріплено жодними документами на міжнародному рівні. І членство Росії в ООН замість колишнього Союзу є обманом.

Автори ініціативи вимагають припинення членства РФ в ООН.

"Двері ООН для Російської Федерації повинні бути зачинені, оскільки для вступу в ООН, згідно зі статтею Статуту, РФ має зупинити агресивну війну в Україні та повернутися до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбні держави можуть стати членами ООН", — ідеться на сайті ініціативної групи.

"Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародній спільноті", – наголошують автори петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням: https://www.change.org