Поиск по дате:

26 Июня
июня 2024
ПВСЧПСВ
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новости

Українську партію «Батьківщина» було прийнято до лав Центристсько-демократичного інтернаціоналу (IDC-CDI).

Про це повідомили Голова політсили Юлія Тимошенко та заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, які брали участь у засіданні виконавчого комітету IDC-CDI у Брюсселі (Бельгія).

01

«Ми раді вітати «Батьківщину» у нашій політичній силі, яка стала єдиною парламентською партією України – членом нашого союзу. Хотів би також відзначити лідерську роль Юлії Тимошенко та її внесок у становленні та розбудові демократії в Україні», – наголосив Президент IDC-CDI Андрес Пастрана.

«Ми давно знаємо і високо цінуємо внесок партії Батьківщина в розбудову європейської демократичної України. Ваша партія, як і вся Україна, стоїть сьогодні на захисті наших спільних цінностей демократії та свободи від агресії росії. Ми будемо разом з вами до перемоги!» – зазначив Генеральний секретар IDC-CDI Антоніо Лопес-Істуріс.

03

На засіданні Юлія Тимошенко виступила з промовою «Війна в Україні та її вплив на майбутнє європейського проєкту».

Також разом з лідеркою «Батьківщини» виступив Єврокомісар з питань розширення і сусідства Олівер Вархелі на тему: «Поточні перспективи розширення та основні виклики, що постають перед європейською політикою сусідства». Він підтримав від імені Єврокомісії заклик Юлії Тимошенко розпочати передвступні переговори між Україною та ЄС на початку наступного року.

02

Нагадаємо, IDC-CDI є найбільшим альянсом правоцентристських політичних партій у світі, до якого входять 106 партій із 79 країн. Заснований у 1960 році альянсами християнсько-демократичних партій з Європи та Латинської Америки, за останні два десятиліття організація суттєво зросла, включивши у свій склад партії з Африки та Азії, віддані захисту демократії, миру та прав людини. IDC-CDI очолюють Президент Андрес Пастрана, Генеральний секретар Антоніо Лопес-Істуріз Вайт і група високопоставлених віцепрезидентів, серед яких Прем’єр-міністр Андрей Пленкович та колишній Прем’єр-міністр Янез Янша.

Юлія Тимошенко та Григорій Немиря також взяли участь у політичних дебатах IDC -CDI «Війни і кризи у воріт Європи: наступні кроки для міжнародного порядку».