Поиск по дате:

28 Мая

Новости

Шановні абітурієнти-2023, учні, студенти коледжів, батьки! Національний  університет «Одеська юридична академія» запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 11 березня 2023 року об 11:00 за адресою: м. Одесса, вул.  Академічна 2, актова зала. 

Вас очікує знайомство з керівництвом НУ «ОЮА» та професорсько-викладацьким складом університету. Ви дізнаєтеся про умови вступу та особливості вступної кампанії у 2023 року.

Майбутні студенти матимуть унікальну можливість відвідати Центр тестування на поліграфі, Музей зброї, пневматичний та бойовий тир, залу судових засідань, а також робоче місце прокурора, детектива, слідчого. Школярі познайомляться з найбільшою в Україні науковою бібліотекою, Музеєм рідкісних видань, сучасною спортивною інфраструктурою, ІТ-центром, Центром кібербезпеки та інформаційних технологій.  

Крім цього, абітурієнти відвідають укриття, якими забезпечені усі навчальні корпуси та гуртожитки, оскільки безпека – це головний пріоритет для керівництва університету.

Для тих, хто не зможе особисто відвідати НУ «ОЮА», долучайтеся до прямих трансляцій на офіційних сторінках вишу в Instagram, Facebook та YouTube.

https://www.facebook.com/nuouaofficial

https://www.youtube.com/channel/UC8HHGreuCoKp7iNCxmto9ew

https://instagram.com/nuoua_official?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Обирайте Ваше успішне майбутнє разом з Національним університетом «Одеська юридична академія»!

Детальна інформація за телефоном (048) 719 - 88 - 00.