rating 2026

Поиск по дате:

11 Марта
марта 2026
ПВСЧПСВ
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Новости

Двох жителів Одеси затримали за спробу допомогти чоловікам призовного віку потрапити до невизнаного Придністров’я в обхід пунктів пропуску. Слідство встановило, що їхні дії координувала інша людина, яка підшукала клієнтів і керувала маршрутом.

Про це повідомили у поліції Одеської області.

За матеріалами справи, підозрювані доставили двох військовозобов’язаних електричкою з Одеси до Подільського району. Звідти вони вели чоловіків пішки у бік кордону, де ті мали самостійно перейти на територію невизнаного Придністровʼя за визначеним маршрутом. Проте спробу перетину припинили військовослужбовці Державної прикордонної служби.

Чоловікам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України — сприяння незаконному переправленню кількох осіб через державний кордон за попередньою змовою. Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи: одного тримають під вартою з правом внесення застави, інший перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

За вчинене їм загрожує позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.